O Nas

Zapraszamy do Muraspec

 

Ponad 125 lat dziedzictwa brytyjskiego daje pewność, że jesteś w dobrych rękach, kiedy wybierasz Muraspec do swojego projektu. Nasze materiały można znaleźć w najlepszych hotelach, biurach, szpitalach, sklepach i rezydencjach na całym świecie.

 

Nasze okleiny ścienne są dostępne w tysiącach wzorów i kolorów z wyborem różnych gramatur i szerokości. Jesteśmy w stanie pomóc Ci stworzyć projekt na indywidualnezamówienie lub wykonać indywidualny kolor, jeśli tego oczekujesz lub też stworzyć oszałamiający efekt dzięki z naszej usłudze Digital.

Jakikolwiek produkt Muraspec wybierzesz, możesz być pewny, że przeszedł najbardziej rygorystyczne testy ogniowe, odporności, trwałości i kontroli jakości.

Nasi wszyscy pracownicy działu obsługi klienta, projektanci, produkcja, eksport i zespoły techniczne są na miejscu, aby cały proces od specyfikacji przez zakup po instalację były jak najbardziej płynne jak tylko możliwe, niezależnie gdzie na świecie jest projekt .

Ponadto Muraspec oferuje wyróżniające się wykończenia w postaci panelirzeźbionych3D, dekoracyjnych paneliżywicznychLumicor i laminatu Strataflex o ogromnym zakresie wewnętrznych rozwiązań dekoracyjnych.

 

  

Dlaczego warto korzystać z Muraspec ?

 

Dedykowany opiekun klienta

Zespoły wsparcia specjalistycznego w Wielkiej Brytanii

Tysiące dostępnych wzorów i kolorów

Nasze własne zaplecze projektowe i produkcyjne w Wielkiej Brytanii

Usługi dostępne na specjalne zamówienie

Krótkie terminy realizacji

Rozwiązania na każdą kieszeń

Wszystkie okładziny ścienne posiadają znak CE oraz klasyfikację ogniową wraz z EPD

Szybcy, elastyczni i niezawodni